czwartek, 12 marzec 2020 19:03

W dniu 12.03.2020 został wystosowany przez Sekretarza Stanu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. dr hab. n. med. Wojciecha Maksymowicza list do rektorów uczelni medycznych w sprawie wolontariatu związanego z zagrożeniem COVID-19.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju, zwraca się z prośbą do studentów kierunku ratownictwo medyczne o wsparcie na zasadach wolontariatu działań służb sanitarno-epidemiologicznych w walce z koronawirusem.

Studenci wyrażający wolę wsparcia działań właściwych służb sanitarno-epidemiologicznych proszeni są o kontakt z Zastępcą Kierownika Katedry Ratownictwa Medycznego mgr Adą Holak pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane kontaktowe zgłaszających się studentów zostaną przekazane właściwym służbom sanitarno-epidemiologicznym.

Treść listu >>