Lista placówek medycznych

Lista placówek medycznych

  1. Centrum Kształcenia i Rehabilitacji
    Konstancin-Jeziorna, ul.Gąsiorowskiego 12/14
    mgr Agnieszka Zając

  2. Szpital SOLEC spółka z o.o.
    Warszawa, ul. Solec 93
    mgr Marek Leźnicki

  3. Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa „Stocer” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
    Konstancin-Jeziorna, ul.Wierzejewskiego 12
    mgr Marek Jaszczyński

  4. Wojewódzki Zespół Opieki Zdrowotnej
    Warszawa, ul. Bohaterów Września 7
    mgr Mirosław Kaska

  5. Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
    Warszawa, ul. Płocka 26
    mgr Marek Kram

  6. Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny
    Warszawa, ul. Barska 16/20
    mgr Sławomir Homa

  7. Instytut Kardiologii w Aninie
    ul. Alpejska 42, 04-628 Warszawa
    dr hab. Edyta Smolis- Bąk

  8. Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
    Warszawa, al. Dzieci Polskich 20

  9. Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie
    Warszawa, ul. Szaserów 128
    dr Anna Olczak

  10. Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
    Warszawa, ul. Kasprzaka 17
    mgr Elżbieta Jedynak- Prochenko
  11. Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo”
    Warszawa, ul. Podleśna 4
    (wolontariat)

  12. Centrum Alzheimera
    Warszawa, al. Wilanowska 257
    (wolontariat)

  13. Centralny Ośrodek Sportu-Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
    Inowłódz, al. Prezydenta I. Mościckiego 6
    (wolontariat)

  14. NZOZ Rehmedicon
    ul. Lisowska 23, 01-820 Warszawa

  15. Klinika Moja Specjalistyczna Klinika Rehabilitacji i Telemedycyny
    ul. Opaczewska 43 lokal 130
    02-201 Warszawa-Ochota

  16. Fundacja Hospicjum Onkologiczne im. św. Krzysztofa
    ul. Pileckiego 105
    02-781 Warszawa

  17. Dr Warsaw Sp. z o.o.
    Al. Jerozolimskie 181 B
    02-222 Warszawa

  18. Centrum Medyczne Bonifratrów
    Sp. z o o. ul. Sapieżyńska 3
    00-215 Warszawa

  19. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga
    ul. św. Bonifacego 10
    02-914 Warszawa