środa, 27 maj 2020 14:13

Zapisy na seminarium dyplomowe dla studentów studiów I stopnia kierunek dietetyka, ratownictwo medyczne oraz studentów II stopnia kierunek dietetyka i fizjoterapia Informujemy, że od 1 czerwca 2020r. od godz. 8.00 do 14 czerwca 2020r. do godz. 23.59 uruchomione zostaną zapisy na seminarium dyplomowe.

Aby zapisać się na seminarium należy zalogować się na wirtualnym dziekanacie, kliknąć zakładkę przedmioty i oceny, znaleźć na liście przedmiotów seminarium dyplomowe (semestr zimowy 2020/2021), następnie kliknąć okno „dodaj przedmiot” i dokonać zapisu do odpowiedniego promotora, poprzez okno „wybierz przedmiot”.

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Rehablilitacji z dnia 27 maja 2020r. w sprawie trybu przeprowadzania egzaminów i zaliczeń w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych z powodu zagrożenia COVID-19.

Zarządzenie >>

Szanowni Państwo,
Ministerstwo Nauki rekomenduje uczelniom, aby studenci składający wnioski o jednorazową zapomogę mogli uzasadnić je nadzwyczajnymi okolicznościami, które wynikają z wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego w kraju. Wszystkich studentów, który znaleźli się w przejściowo trudnej sytuacji życiowej spowodowanej utratą pracy lub czasowym zawieszeniem spowodowanej pandemią prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi możliwości otrzymania zapomogi >>>.

Wszelkie zapytania w tej sprawie prosimy kierować na poniższy adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA STUDENCI!!!

Premier Jarosław Gowin podpisał dziś rozporządzenie, dzięki któremu ważność legitymacji studenckich i doktoranckich zostanie, na mocy rozporządzenia, automatycznie wydłużona do 31 maja, bez konieczności osobistego stawiania się w dziekanacie.

Treść rozporządzenia >>

czwartek, 12 marzec 2020 14:44

Szanowni Państwo,

Przypominamy, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce praktyki zawodowe na wszystkich kierunkach są zawieszone do odwołania.

środa, 11 marzec 2020 10:54

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Rehabilitacji z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS COV-2 (COVID-19) wśród członków społeczności Uczelni.
Zarządzenie dotyczy m.in.:

• odwołania od 11 marca do 29 marca 2020 r. wszystkich zajęć dydaktycznych dla studentów i słuchaczy, które są realizowane w bezpośrednim kontakcie;
  • odwołania konferencji, sympozjów, imprez i innych wydarzeń organizowanych przez WSR;
  • zawieszenia do odwołania udziału pracowników, studentów w konferencjach zagranicznych i krajowych oraz wyjazdów w ramach programu ERASMUS .

Ze względu na dynamiczny rozwoju sytuacji rekomendujemy śledzenie:

Druga szansa na stypendium Erasmus+ dla wszystkich, którzy nie zdążyli w pierwszym terminie!

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami o dodatkowy nabór, osoby, które nie zdążyły złożyć podania o stypendium w programie Erasmus+ na studia lub na praktyki, mają teraz drugą szansę.

Dokumenty (formularz aplikacyjny w języku polskim i angielskim, (dostępne tutaj >> ) proszę składać w Biurze Współpracy Międzynarodowej (pokój nr 12), lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 marca 2020.

EU flag Erasmus vect POS

wtorek, 03 grudzień 2019 13:10

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Kanclerza Wyższej Szkoły Rehabilitacji w sprawie nieterminowego wnoszenia opłat za studia w Wyższej Szkole Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie.