środa, 17 lipiec 2019 10:12

Dyplomy studentów kierunku dietetyka, którzy przystąpili do egzaminu dyplomowego w czerwcu 2019 r. są do odebrania w godzinach pracy dziekanatu.

poniedziałek, 08 lipiec 2019 08:30

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 10.07.2019r. obowiązują skrócone godziny otwarcia dziekanatu.

Dziekanat czynny w godzinach:

Poniedziałek - Piątek  8:00 - 13:00

Godziny otwarcia okresie wakacyjnym Biblioteki WSR:

1 lipca – 2 sierpnia

• Poniedziałek 10 - 15
  • Wtorek - piątek 7.30 – 13.30

5- 24 sierpnia  nieczynna

26-30 sierpnia

• Poniedziałek 10 - 15
  • Wtorek - piątek 7.30 – 13.30

Zapraszamy wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych do wzięcia udziału w ankiecie organizowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

poniedziałek, 11 marzec 2019 09:47

Zapraszamy, korzystania z dostępu testowego do dwóch nowych baz:
Rehabilitation & Sports Medicine Source, Nutrition Reference Center.

Rehabilitation & Sports Medicine Source

Baza stworzona na potrzeby pracowników naukowych i studentów kierunków takich jak medycyna sportowa i rehabilitacja. Baza w swoich zasobach zawiera:

• Ponad 150 pełnotekstowych czasopism
  • Indeks dla ponad 200 czasopism z dziedziny medycyny sportowej i rehabilitacji
  • 350,000 rekordów od 1963 roku

Nutrition Reference Center Nutrition

Reference Center to baza przeznaczona dla studentów i specjalistów zajmujących się dietetyką i żywieniem.
Zawiera praktyczne wskazówki przydatne do określenia odpowiedniej diety dla osób z różnymi schorzeniami, ocenę dotychczasowych nawyków żywieniowych stwarzających zagrożenie dla zdrowia, instrukcje dla pacjentów, czynniki kulturowe czy społeczne wpływające na sposób odżywiania. Artykuły zostały napisane przez uznanych specjalistów w dziedzinie żywienia. Baza jest dostępna na łatwym w obsłudze interfejsie, który posiada również wersję mobilną.

Dostęp jest możliwy z komputerów w Bibliotece WSR.

sobota, 29 wrzesień 2018 16:28

Wszelkie zapytania odnośnie planów oraz grup prosimy przesyłać adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

środa, 26 wrzesień 2018 09:05

Droga Studentko
Drogi Studencie

Czy już zapisałeś się na zorganizowane przez WSR warsztaty z aktywizacji zawodowej pt.
„Możesz zdobyć każdą pracę” oraz „Zostań przedsiębiorcą w 24 godziny”.

Przeczytaj koniecznie informacje na stronie uczelni: www.strefastudenta.wsr.edu.pl > Biuro Karier > Aktywizacja zawodowa  i zapisz się.

Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego na stronie i wypełniony prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;albo przynieś do pokoju 217 (II piętro) od pn. do pt. w godzinach od 10:00 do 16:00. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz także w wirtualnym dziekanacie, w zakładce Sondy > Ankiety.

Teraz masz ostatnią szansę skorzystać z bezpłatnych szkoleń, które ułatwią Ci poszukiwanie pracy albo podjęcie działalności gospodarczej.

Zapisz się a dowiesz się rzeczy, które zmienią Twoją świadomość. Nie zwlekaj i zapisz się teraz! Jeśli już się zapisałeś/łaś - zachęć innych.

Powodzenia.

Dział Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów WSR (Biuro Karier)

piątek, 21 wrzesień 2018 13:29

Uwaga

Wszyscy studenci Fizjoterapii (studiów I stopnia, studiów jednolitych magisterskich i studiów magisterskich uzupełniających), którzy realizować będą praktyki poza uczelnianymi placówkami, są zobowiązani do pobrania porozumienia ws. studenckich praktyk zawodowych.

Porozumienie dostępne jest do pobrania w dziale plików ->praktyki.

Porozumienie należy wydrukować w dwóch egzemplarzach. Po pobraniu porozumienia student musi się zgłosić do Dziekanatu w celu otrzymania pieczątki i podpisu na porozumieniu. Po odbyciu praktyk student musi dostarczyć do Dziekanatu jeden egzemplarz porozumienia podpisany przez placówkę, w której realizował praktyki.

Informacja dla drugiego roku fizjoterapii.

Drodzy Studenci

Nastąpiła zmiana miejsca prowadzenia ćwiczeń klinicznych z przedmiotu Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych [PEDIATRIA] będą odbywać się one w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „Stocer” (Ośrodek ortopedyczno rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży ul. Długa 40/42 (Chylice)), a nie jak do tej pory w Zespole Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga przy ul. św. Bonifacego 10.
Proszę o zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami.

piątek, 16 wrzesień 2016 16:39

Wszelkie zmiany danych personalnych tj. :

numery telefonów,

adresy zamieszkania i do korespondencji,

zmiany nazwiska,

stanu cywilnego,

adresów e-mail,

dowodów osobistych,

nr PESEL ( obcokrajowcy)

muszą być przez Państwa na bieżąco aktualizowane.

Powyższe informację proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.