!!!PILNE !!!

Informacja dla studentów II roku Fizjoterapii Niestacjonarnej II stopnia.

Szanowni Państwo,

W związku z dużą ilością zapytań i zgłoszeń został wyznaczony drugi termin egzaminu poprawkowego z przedmiotu Diagnostyka funkcjonalna i programowanie rehabilitacji.
Egzamin poprawkowy odbędzie się dnia 22 czerwca 2019 (sobota) o godzinie 11:00 w sali 205. Jest to drugi termin egzaminu dla osób, które mają zaliczone ćwiczenia i chcą przystąpić do obrony w pierwszym terminie. Egzamin zostanie przeprowadzony przez Prodziekana dr Marka Łypa.

Informujemy, że studenci, którzy nie uzyskają oceny pozytywnej z egzaminu w dniu 22.06.2019r. nie będą mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego we wrześniu!
(Termin sobotni jest drugim terminem dla Państwa,aby umożliwić obronę w pierwszym terminie). W przypadku uzyskania oceny negatywnej studenci będą musieli (na podstawie Regulaminu Studiów)  złożyć podanie w ciągu 7 dni o egzamin komisyjny, który odbędzie się dopiero we wrześniu 2019r.

Egzamin poprawkowy dla studentów Fizjoterapii I stopnia stacjonarnych/ niestacjonarnych z Patologii Ogólnej u dr Agnieszki Sitarz-Szefer odbędzie się 17.06.2019r. w auli, o godzinie 9.30.

Informujemy, że od 18 czerwca 2019r. od godz. 8.00 do 28 czerwca 2019r. do godz. 23.59 uruchomione zostaną zapisy na seminarium dyplomowe.

Aby zapisać się na seminarium należy zalogować się na wirtualnym dziekanacie, kliknąć zakładkę przedmioty i oceny, znaleźć na liście przedmiotów seminarium dyplomowe, następnie kliknąć okno „dodaj przedmiot” i dokonać zapisu do odpowiedniego promotora, poprzez okno „wybierz przedmiot”.

Zapraszamy wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych do wzięcia udziału w ankiecie organizowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego rozpoczyna realizację projektu „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy III”, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Informujemy, iż w dniach 12-13 kwietnia 2019r odbędzie się konferencja XIII Wiosna z Fizjoterapią, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii przy wsparciu Zakładu Rehabilitacji OF II WL WUM. Tematami wiodącymi podczas tegorocznej konferencji będzie „Fizjoterapia w geriatrii – profilaktyka i leczenie” oraz „Aktualne kierunki rozwoju fizjoterapii i rehabilitacji”. Organizatorzy przewidują również sesję tematów wolnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się w Auli B Centrum Dydaktycznego WUM ul. Trojdena 2.
Więcej informacji na stronie: wiosna.wum.edu.pl

poniedziałek, 11 marzec 2019 09:47

Zapraszamy, korzystania z dostępu testowego do dwóch nowych baz:
Rehabilitation & Sports Medicine Source, Nutrition Reference Center.

Rehabilitation & Sports Medicine Source

Baza stworzona na potrzeby pracowników naukowych i studentów kierunków takich jak medycyna sportowa i rehabilitacja. Baza w swoich zasobach zawiera:

• Ponad 150 pełnotekstowych czasopism
  • Indeks dla ponad 200 czasopism z dziedziny medycyny sportowej i rehabilitacji
  • 350,000 rekordów od 1963 roku

Nutrition Reference Center Nutrition

Reference Center to baza przeznaczona dla studentów i specjalistów zajmujących się dietetyką i żywieniem.
Zawiera praktyczne wskazówki przydatne do określenia odpowiedniej diety dla osób z różnymi schorzeniami, ocenę dotychczasowych nawyków żywieniowych stwarzających zagrożenie dla zdrowia, instrukcje dla pacjentów, czynniki kulturowe czy społeczne wpływające na sposób odżywiania. Artykuły zostały napisane przez uznanych specjalistów w dziedzinie żywienia. Baza jest dostępna na łatwym w obsłudze interfejsie, który posiada również wersję mobilną.

Dostęp jest możliwy z komputerów w Bibliotece WSR.

Szanowni Państwo,

8 marca rozpoczynają się ( kontynuacja z semestru zimowego)  dodatkowe zajęcia z j. hiszpańskiego. Zajęcia będą odbywały się w poniższych terminach

• gr. 1  – 8.03; 29.03; 26.04; 17.05; 7.06; 14.06 w godz. 14.00-15.15 s. 125
  • gr. 2 – 8.08; 29.03; 17.05; 14.06; 21.06 w godz. 15.30-17.00 s. 125

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w szkoleniu BHP dniu 5.02.19r. proszone są o stawienie się na szkolenie do mgr A. Rudnickiej najpóźniej do 15.02.2019r.