Aktualności

Zapisy na specjalności zostaną uruchomione 9 grudnia o godz. 8.00. Wybieramy tylko jedną specjalność: DIETETYKA KLINICZNA lub DIETETYKA W SPORCIE

Wyboru specjalności należy dokonać do 27 grudnia 2019r. W przypadku, gdy student nie dokona wyboru specjalności, zostanie przypisany administracyjnie.

Zapisów dokonujemy przez wirtualny dziekanat, zakładka TOK STUDIÓW - Zapisy na specjalności.

Informacja o przedmiotach nauczanych w danej specjalności znajduje się w ogłoszeniach na wirtualnym dziekanacie.

wtorek, 03 grudzień 2019 13:10

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Kanclerza Wyższej Szkoły Rehabilitacji w sprawie nieterminowego wnoszenia opłat za studia w Wyższej Szkole Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie.

czwartek, 21 listopad 2019 13:48

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do dziekanatu po odbiór dyplomu i suplementu ukończenia studiów I stopnia na kierunki Ratownictwo Medyczne oraz Fizjoterapia I stopnia osób, które broniły się w październiku.

wtorek, 12 listopad 2019 07:02

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 12.11. 2019 roku w godzinach pracy dziekanatu można odbierać dyplomy z obron, które odbyły się we wrześniu na kierunku fizjoterapia i ratownictwo medyczne.

wtorek, 05 listopad 2019 12:20

Studenci o numerach albumu od 9327 do 9341 mogą zgłaszać się do dziekanatu uczelni po odbiór legitymacji studenckich.

wtorek, 29 październik 2019 14:55

Studentów kierunku dietetyka, którzy przystępowali do egzaminu dyplomowego 19.09.2019 r., zapraszamy po odbiór dyplomów w godzinach pracy dziekanatu.

poniedziałek, 21 październik 2019 12:06

Studentów kierunku dietetyka, którzy przystępowali do egzaminu dyplomowego 14.09.2019 r., zapraszamy po odbiór dyplomów w godzinach pracy dziekanatu.

piątek, 18 październik 2019 09:09

Biuro Karier WSR zaprasza studentów ostatniego roku studiów licencjackich i magisterskich w kierunku dietetyki do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat podejmowania indywidualnej mikro przedsiębiorczości.

Zostan przedsiebiorca w 24 godziny Banner

Wychodząc naprzeciw nowym trendom w żywieniu człowieka, serdecznie zapraszamy 07 grudnia 2019 do Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na V Konferencję Naukową WSR pt.: „Czynniki genetyczne i środowiskowe wpływające na jakość zdrowia i życia konsumentów”.

Wszelkie organizmy uwarunkowane są informacją genetyczną zapisaną w genomie oraz działaniem czynników środowiskowych. Jednym z najważniejszych czynników środowiskowych wpływających na stan oraz funkcjonowanie jest żywienie.

Wzrost i rozwój człowieka, jego zdrowie, sprawność fizyczna i tak zwane samopoczucie wynikają w głównej mierze ze sposobu odżywiania się.

Główną ideą przyświecającą organizatorom jest przedstawienie innowacyjnych metod dietetycznych pozwalających na tworzenie spersonalizowanych diet. Zapoznanie się z potrzebami żywieniowymi nie tylko osób obdarzonych chorobami genetycznymi ale także prowadzących aktywne życie. Wprowadzenie gospodarki wolnorynkowej spowodowało pojawienie się dużej ilości produktów na naszym rynku. Ważne jest więc dokonywanie właściwego wyboru produktów pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego, które wpływają na stan zdrowia konsumentów.

AGENDA >>

ZAPISY przez formularz na stronie konferencji >>

Szanowni Studenci WSR,

Uprzejmie informujemy, że na ulicy Gizów obowiązuje całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju samochodów.

Prosimy o stosowanie się do znaków drogowych :-)

Dziękujemy!!!