Szanowni Państwo,
Ministerstwo Nauki rekomenduje uczelniom, aby studenci składający wnioski o jednorazową zapomogę mogli uzasadnić je nadzwyczajnymi okolicznościami, które wynikają z wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego w kraju. Wszystkich studentów, który znaleźli się w przejściowo trudnej sytuacji życiowej spowodowanej utratą pracy lub czasowym zawieszeniem spowodowanej pandemią prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi możliwości otrzymania zapomogi >>>.

Wszelkie zapytania w tej sprawie prosimy kierować na poniższy adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA STUDENCI!!!

Premier Jarosław Gowin podpisał dziś rozporządzenie, dzięki któremu ważność legitymacji studenckich i doktoranckich zostanie, na mocy rozporządzenia, automatycznie wydłużona do 31 maja, bez konieczności osobistego stawiania się w dziekanacie.

Treść rozporządzenia >>

czwartek, 12 marzec 2020 14:44

Szanowni Państwo,

Przypominamy, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce praktyki zawodowe na wszystkich kierunkach są zawieszone do odwołania.

środa, 11 marzec 2020 10:54

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Rehabilitacji z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS COV-2 (COVID-19) wśród członków społeczności Uczelni.
Zarządzenie dotyczy m.in.:

• odwołania od 11 marca do 29 marca 2020 r. wszystkich zajęć dydaktycznych dla studentów i słuchaczy, które są realizowane w bezpośrednim kontakcie;
  • odwołania konferencji, sympozjów, imprez i innych wydarzeń organizowanych przez WSR;
  • zawieszenia do odwołania udziału pracowników, studentów w konferencjach zagranicznych i krajowych oraz wyjazdów w ramach programu ERASMUS .

Ze względu na dynamiczny rozwoju sytuacji rekomendujemy śledzenie:

Druga szansa na stypendium Erasmus+ dla wszystkich, którzy nie zdążyli w pierwszym terminie!

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami o dodatkowy nabór, osoby, które nie zdążyły złożyć podania o stypendium w programie Erasmus+ na studia lub na praktyki, mają teraz drugą szansę.

Dokumenty (formularz aplikacyjny w języku polskim i angielskim, (dostępne tutaj >> ) proszę składać w Biurze Współpracy Międzynarodowej (pokój nr 12), lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 marca 2020.

EU flag Erasmus vect POS

VII Studenckie Sympozjum Naukowe WSR

wtorek, 03 grudzień 2019 13:10

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Kanclerza Wyższej Szkoły Rehabilitacji w sprawie nieterminowego wnoszenia opłat za studia w Wyższej Szkole Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie.

piątek, 18 październik 2019 09:09

Biuro Karier WSR zaprasza studentów ostatniego roku studiów licencjackich i magisterskich w kierunku dietetyki do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat podejmowania indywidualnej mikro przedsiębiorczości.

Zostan przedsiebiorca w 24 godziny Banner